Duyurular

Ankara Taurus Alışveriş Merkezi’nde Babalar ve Çocuklar Kampı!

Başlığımızı yanlış okumadınız, bilgisayarınızın ayarıyla oynamayın. Taurus Alışveriş Merkezi ile Outdoor Academy ve Babalar Çocuklar Kampı‘nın ortaklığıyla çok değişik bir kamp organize ediliyor. 22 Ağustos 2015 akşamı ve gecesi, 23 Ağustos 2015 öğlene kadar Taurus Alışveriş Merkezi’nin terasında babalar ve çocukları takımlar oluşturup yarışacak, kamp yemekleri yiyecek, sohbetler edecek ve yıldızların altında -hem de şehir içinde- keyif yapacaklar.

Kamp Keyfi‘nin çözüm ortaklarından olan Outdoor Academy ve Babalar Çocuklar Kampı, bu tür özel kamp etkinlikleriyle zaten gönülleri kazanmıştı.

Neden Sadece Babalar?

Bu soru organizasyonun önceki orman kamplarında da annelerin en çok sorduğu sorulardan biriydi. Ülkemizde çalışma ve hayat koşulları sebebiyle, çocukların babalarıyla olan etkileşimleri her zaman istedikleri seviyede olamıyor. Hem doğaya bir adım, hem de baba-çocuk ilişkisi açısından psikologların da onayladığı ve destekledikleri bu yapıdaki özel etkinlikler henüz çok yeni. Yine de katılan herkesin bol teşekkür ve mutluluklarını ilettiklerini de hatırlatalım.

Nerede ve Ne Zaman Olacak?

Taurus Alışveriş Merkezi, Ankara’da Konya yolu üzerinde yer alıyor. Çiğdem Mahallesi’nde, ulaşıma çok rahat ve hemen arkasında da 100. Yıl hastanesi yer alıyor. Bu konum avantajıyla böyle bir etkinliğin şehir içindeki en iyi yeri diyebiliriz. Terasta gerçekleşecek etkinlik, aynı zamanda şehir gürültüsü ve ışık kirliliğini de en aza indiriyor.

22 Ağustos günü ve gecesini içine alacak etkinlik, ertesi gün kahvaltıdan sonra sona erecek.

Detaylı bilgiye Babalar ve Çocuklar Kampı’nın kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Katılacağız?

Tüm diğer Babalar Çocuklar Kampları gibi, bu kampa katılım için de öncelikle kamp ücretinin ödenip, Katılacak baba ve çocuk bilgileriyle beraber dekont bilgilerinin Kayıt Sayfasından girilmesi gerekiyor. 50 çadırlık bir kontenjan olduğundan, gecikmeden kayıt yaptırmanız önemli.

Kamp Ücreti

Baba ve 1 çocuk için 100 TL, birden fazla çocuğuyla katılmak isteyenler varsa onlar da ekstra her çocuk için 40TL ödeyecekler. Ödeme bilgileri ve hesap numaraları da yine Babalar ve Çocuklar kamp sitesinde görülebilir.

Yaş Grubu

Bu kamp için 7-17 yaş aralığındaki çocukların katılımı uygun görülmüş. KAmpta neler yapılacağını merak ediyorsanız kamp programına buradan ulaşabilirsiniz.

Kız – Erkek demeden, bu yaş aralığındaki çocuğuyla özel bir gün ve gece geçirmek isteyen babalar kaçırmasın!

Böyle güvenli macera şansı kolay kolay çıkmaz, bizden söylemesi 😉

 

Bugün 1, toplam 1.313 defa okundu.
avatar

Kamp Keyfi

Kamp Keyfi’nde öncelikli amacımız kampçılık ve doğada yaşam konularında bilgi, beceri edinme ve önerilerimizle okurlarımıza aradıkları ve ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktada vermektir.

Okurlarımızın da Kamp ve gezilerinde bizim kadar keyif almaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, önerilerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlayan açıklayıcı yazılar hazırlamaksa bir diğer amacımız.

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın