Video

Biz Ona Aidiz – Ray Mears

Daha önce de Kamp Keyfi’nde Ray Mears‘tan bahsetmiştik. Bu yaklaşık 14 dakikalık kısa filmi de paylaşmamazlık edemedik doğrusu. Yüksek kalitede izlemenizi öneririm.

We belong to it – Biz Ona Aidiz

Doğanın bize ait olmadığını, esas bizim ona ait olduğumuzu ve doğayla uyum içinde yaşamanın insan ruhuna nasıl iyi geleceğini en güzel anlatan bu kısa filmi eminiz siz de bizim kadar keyifle izleyeceksiniz.

Ray Mears Kimdir?

1964 doğumlu, Ray Mears aynı zamanda Kamp Keyfi’nin kuruluş fikrinde benim için en etkili olan isimlerden biri. İngiliz asıllı doğa düşkünü, başta İngiltere olmak üzere, Kanada ve Afrika’da, hatta yağmur ormanlarında hayatta kalma ve doğa ile ilgili huzurlu ve keyifli belgeseller çekerek milyonların gönlünü kazandı.

Hakkında daha fazla bilgiyi Wikipedia sayfasında bulabilirsiniz.

Keyifli izlemeler.

Bugün 1, toplam 1.627 defa okundu.
avatar

Kamp Keyfi

Kamp Keyfi’nde öncelikli amacımız kampçılık ve doğada yaşam konularında bilgi, beceri edinme ve önerilerimizle okurlarımıza aradıkları ve ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktada vermektir.

Okurlarımızın da Kamp ve gezilerinde bizim kadar keyif almaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, önerilerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlayan açıklayıcı yazılar hazırlamaksa bir diğer amacımız.

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın