Kamp Keyfi Hakkında

Kamp Keyfi’nde öncelikli amacımız kampçılık ve doğada yaşam konularında bilgi, beceri edinme ve önerilerimizle okurlarımıza aradıkları ve ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktada vermektir.

Okurlarımızın da Kamp ve gezilerinde bizim kadar keyif almaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, önerilerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlayan açıklayıcı yazılar hazırlamaksa bir diğer amacımız.

Bu amaçlarımızda başarılı olabilmemizin tek yolunun ise size aradığınız konudaki en doğru bilgiyi ve en iyi hizmeti vermekten geçtiğinin bilincindeyiz. Bunun için lütfen bize sorularınızı iletirken, sitemizi daha iyi hale getirebilmemiz açısından öneri ve eleştirilerinizi de paylaşmaktan çekinmeyin.

 

Kurucu: Altuğ Gürkaynak

Çamkoru Kampından - 2015
Çamkoru Kampından – 2015

Merhaba! Pek çok kampçı gibi ben de ilk kampımı izci olarak yaptım. 1990’da gittiğim o ilk kamp ve onu takip eden onlarcası kişiliğimi şekillendirmemde en büyük yardımcım oldular. Şimdi de küçük kızımı aynı yoldan, doğayla tanışık yetiştiriyorum.

İzciliğe 2001 yılına kadar devam ettim, sonrasında ise arkadaş ve dostlarla keyif kampları yaparak kampçılığa devam diyorum. Kamp Keyfi’ni ise, bilgi ve birikimimizi, yaptığımız kampları, gördüğümüz yerleri paylaşmak üzere kurduk. Dilerim fayda görürsünüz.

Lütfen görüşlerinizi bize iletmekten çekinmeyin.

Sevgiler,

Altuğ.

 

image

Yeni temamız için, kendi temalarını bizimle paylaşan kardeş site Outdoor Haber‘e teşekkür ederiz 🙂

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın

 

Haftanın en popüler yazıları

Instagram’da en son…

[instagram-feed]
Kamp Keyfi Instagram'da