Fotoğraf

Keyifli Kampçıların Instagram Paylaşımları – Temmuz 2016

Instagram’ın en keyifli kampçılarının sizin için bir araya getiriyoruz!

Siz de fotoğraflarınızın “Keyifli Kampçılar” bölümümüzde, paylaşılmasını isterseniz, fotoğraflarınızı #kampkeyfi etiketi veya @kampkeyfi hesabımızı tagleyerek ile paylaşın veya bize ulaşın, tanışalım!

Kamp Keyfi instagram'da @kampkeyfi
Kamp Keyfi instagram’da @kampkeyfi

İşte 2016 Temmuz ayının Keyifli Kampçıları:

bushcraftturk

agayaroff

https://www.instagram.com/p/BIF9j48jWui/

tutamis

https://www.instagram.com/p/BIGXyAdDuf7/

bilal.sonmezzz

https://www.instagram.com/p/BIHI_jGD9aI/

inzell1ty

umitcandemirbilek

https://www.instagram.com/p/BIHypB9gjfs/

bushcraftturk

yesugany

https://www.instagram.com/p/BING7OLBP0d/

erdemnuray123

https://www.instagram.com/p/BINEed7Aupa/

plenty_of_love

gezgincekirge

View this post on Instagram

Geçen hafta Bir arkadaşımın(@sedaoner) davetiyle Kırklarelinden #rainbowgathering kampına katıldım.-Kamp alanına yaklaşık 3 km kala jandarma yolumu kesti ve beni sorguladı, meğersem kamp alanını kotuyorlarmış ve emin olmak istemişler. Ama ne yazık ki bana arazi de yanlış yol tarif ettiler ve ben daglarda motoisikletle tek başıma 2 saat kayboldum. Nihayetinden geri döndüm ve bilen birilri bulup onlarla indim.Daha motosikletin üzerinden inmeden bir çok tanımadığım kişinin sıcak kaşrılaması ve sarılmalarıyla karşılaştım.Bir an ne yapacağımı bilemedim ama hızlıca bir huzur doldu içimde:) nihayetinde kamp alanında teknoloji yasak gibi birşey 🙂 bu sebeple çektiğim tek fotoğraf bu. kimsenin elinde telefon görmedim , egolarından arınmış doğayı , insanı , hayvanı seven ve saygı gösteren, kesinlikle hiç kimsenin herhangi bir şey için üşenmediği, insanların bribirleirni mutlu etmekten başka gayesi olmayan bir topluluktu. Bizler onları #hippi olarak biliriz:) ben bir gece kaldım ama iz bıraktılar . Ben buradan hiç tanımadıkları bu adama ilk andan itibaren çok şefkat ve sevgiyle yaklaşan arkadaşlara ve bunu tecrübe etmeme vesile olan Elife , her şeye inat yaşam için güzel ümitler veren bütün rainbow topluluğuna teşekkür ederim:) #cehennemselaleleri

A post shared by Gezgin Çekirge Alpik (@gezgincekirge) on

kampingturkiye

https://www.instagram.com/p/BIMbL_ijdwA/

kayserkaya

https://www.instagram.com/p/BIKQyOlB_Iv/

 

Bugün 1, toplam 2.078 defa okundu.
avatar

Kamp Keyfi

Kamp Keyfi’nde öncelikli amacımız kampçılık ve doğada yaşam konularında bilgi, beceri edinme ve önerilerimizle okurlarımıza aradıkları ve ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktada vermektir.

Okurlarımızın da Kamp ve gezilerinde bizim kadar keyif almaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, önerilerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlayan açıklayıcı yazılar hazırlamaksa bir diğer amacımız.

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın