Kamplar

Türkiye’nin İlk Anne-Çocuk Kampına Sponsor Olduk

Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren Kamp Pozitif’le birlikte daha önce Babalar Çocuklar Kampı etkinliklerinde beraber çalışmıştık. Şimdi de, annelerden gelen “bize yok mu?” eleştirilerini dinleyerek gerçekleştirilen ilk Anneler Çocuklar Kampına da Decathlonla birlikte sponsor ve katılımcı olduk.

Çayyolu’nda parti evi ve cafe olarak hizmete giren Sıradışı Bir Yer‘de gerçekleşen 1 gecelik kampa katılan şanslı anneler ve çocuklar, güvenli ve eğlenceli bir kamp yaşamanın keyfini çıkardılar.

Dost ekip Kamp Pozitif, sadece Ankara’da değil, İstanbul, İzmir, Samsun, Antalya ve Bolu’da da bu tip özgün ve özel kamplar organize ediyor. Baba-Çocuk ve Anne-Çocuk katılınabilen bu kamplarda amaç şehrin gürültü patırtısı ve koşturmacasında başbaşa kalamayan ebeveyn ve çocukların doğa’da başbaşa ve eğlenceli vakit geçirmesi.

Kamp Pozitif’in kurucusu sayın Aşkın Üçvet‘in “yaparak ve yaşayarak görenmek” fikrini öne koyduğu bu kamp serisi hakkında daha fazla bilgi almak için Kamp Pozitif‘in internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz Babalar Çocuklar Kampı için buraya veya Anneler Çocuklar Kampı hakkında daha detaylı bilgi ve kamp tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

İşte geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilk Anneler Çocuklar Kampı’ndan birkaç kare:

 

Bugün 1, toplam 2.309 defa okundu.
avatar

Kamp Keyfi

Kamp Keyfi’nde öncelikli amacımız kampçılık ve doğada yaşam konularında bilgi, beceri edinme ve önerilerimizle okurlarımıza aradıkları ve ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktada vermektir.

Okurlarımızın da Kamp ve gezilerinde bizim kadar keyif almaları için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, önerilerde bulunmak ve sorularınızı yanıtlayan açıklayıcı yazılar hazırlamaksa bir diğer amacımız.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın