Kamplar

Kış Sezonunu Keşif Kampıyla Abant’ta Açtık

Uzun bir aradan sonra kamp hasretiyle bir araya gelen arkadaşlarımız 22-23 Aralık 2014 tarihlerinde Abant’ta bir keşif ve dinlenme kampı yaptılar.

İlker Bozdemir, Hakan Yazıcı ve Mustafa Oğuzkan’dan oluşan ekip hem yılın ilk karına, hem de sis ve soğuğa rağmen keyifli bir kamp geçirdiler. Bizimle de fotoğraflarını paylaşan ekibin bir de yeni ismi var; “Soğuk bize bir şey yapmaz, her koşulda gideriz” diyen ekibin adıysa, hava koşullarından etkilenmeyen Barbar Conan’a ithafen “Has Kimmeryalılar Cemiyeti” oldu.

İşte yeni kamplarını keyifle takip edeceğimiz Has Kimmeryalılar’ın Abant kampı ve keşif yürüyüşlerinde çektikleri fotoğraflar.

Bugün 1, toplam 1.781 defa okundu.
avatar

Altuğ GÜRKAYNAK

Pek çok kampçı gibi ben de ilk kampımı izci olarak yaptım. 1990’da gittiğim o ilk kamp ve onu takip eden onlarcası kişiliğimi şekillendirmemde en büyük yardımcım oldular. Şimdi de küçük kızımı aynı yoldan, doğayla tanışık yetiştiriyorum.

İzciliğe 2001 yılına kadar devam ettim, sonrasında ise arkadaş ve dostlarla keyif kampları yaparak kampçılığa devam diyorum. Kamp Keyfi'ni ise, bilgi ve birikimimizi, yaptığımız kampları, gördüğümüz yerleri paylaşmak üzere kurduk. Dilerim fayda görürsünüz.

Yorum Yapılmamış

Yorum yazmak için tıklayın