Kamp Keyfi ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz kamplar hakkında kamp sonrası raporları, bölgeye dair bilgiler, tavsiyeler, ipuçları ve kamplardan fotoğraflar.

Şahinler Tabiat Parkı Kampımız

Ev hali, iş hali, birbirine ters istikametteki illerde ikamet ediyor olma hali derken ekip olarak uzun süre kamp için toplanamamıştık. Nihayet denk getirmeyi başardık...

Türkiye’nin İlk Anne-Çocuk Kampına Sponsor Olduk

Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren Kamp Pozitif'le birlikte daha önce Babalar Çocuklar Kampı etkinliklerinde beraber çalışmıştık. Şimdi de, annelerden gelen "bize yok mu?" eleştirilerini...

Çamkoru’da 1 Gecelik Kamp

Merhabalar, 19 Eylül 2015 gecesi Kamp Keyfi ekibinden 4 arkadaş dinlenme amacıyla Çamkoru Tabiat Parkı‘nda tek gecelik bir kamp yaptık.

Kelebekler Vadisi Kampı

Kamp Keyfi grubu olarak Kelebekler Vadisi Kampını geride bırakmış bulunuyoruz. Kampımızı 29-30-31 Ağustos 2015 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Uludağ – Çobankaya Kampımız

Ekip olarak geç gelen ama geldiği gibi de kavurmaya başlayan sıcaklardan biraz uzaklaşmak, şehrin iyice ısınan beton ve çelik kafesinden kısa süreli...

Çamkoru Kampının Ardından

video
Kamp Keyfi ekibi olarak, 1-2-3 Mayıs 2015 tarihlerinde, Ankara'nın Çamlıdere ilçesi Çamkoru Tabiat Parkı'nda kısa bir kamp gerçekleştirdik.

Kış Sezonunu Keşif Kampıyla Abant’ta Açtık

Uzun bir aradan sonra kamp hasretiyle bir araya gelen arkadaşlarımız 22-23 Aralık 2014 tarihlerinde Abant'ta bir keşif ve dinlenme kampı yaptılar.